Jardinjärer Edvin Ollers

Jardinjärer Edvin Ollers
Jardinjärer Edvin Ollers
Jardinjärer Edvin Ollers
Jardinjärer Edvin Ollers
Jardinjärer Edvin Ollers
Jardinjärer Edvin Ollers
Jardinjärer Edvin Ollers
Jardinjärer Edvin Ollers

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDVIN OLLERS, jardinjärer, 2 st., snarlika, Elme, gråtonad glasmassa med reliefdekor, signerade Ollers Elme, längd ca 31, höjd ca 15 cm

Nagg på undersidan av en av skålarna

529987

2018-03-24