Skrivschatull mahogny 1800-tal
2018-03-23
529989
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVSCHATULL,1800-talets sista kvartal, mahogny, inredning klädd med blå plysch med präglad dekor, nyckelskylt av pärlemor, höjd ca 16, 25,5x19 cm
Fanermed lossning och lagning