Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNSPIS, Ankarsrum, 1900-talets början, gjutjärn, vedeldad, med spisringar, reliefdekor, höjd 23, 33x20 cm
Proveniens: Utställd på Nordiska museéts leksaksutställning
Smärre rostskador
530024
2018-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här