Barnspis Ankarsrum

Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum
Barnspis Ankarsrum

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNSPIS, Ankarsrum, 1900-talets början, gjutjärn, vedeldad, med spisringar, reliefdekor, höjd 23, 33x20 cm
Proveniens: Utställd på Nordiska museéts leksaksutställning

Smärre rostskador

530024

2018-03-23