Salvador Dali torrnålsgravyr Modern konst

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Stockholms slott, 1976, signerad Dali, numrerad 61/450, torrnål med kolorering, ca 39x59 cm

530032

2018-03-31