Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ADI HOLZER (Tyskland/Danmark, född 1936), "Der Traum des Pilatus", signerad Holzer -71, numrerad 2/12, färglitografi, ca 51 x 71 cm
Något gulnat blad
530035
2018-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här