Adi Holzer färglitografi

Adi Holzer färglitografi
Adi Holzer färglitografi
Adi Holzer färglitografi
Adi Holzer färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ADI HOLZER (Tyskland/Danmark, född 1936), "Der Traum des Pilatus", signerad Holzer -71, numrerad 2/12, färglitografi, ca 51 x 71 cm

Något gulnat blad

530035

2018-03-23