Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKÅL, FAT, 1900-talets andra hälft, blått överfång, rikligt slipad dekor, diameter 29,5 respektive 30 cm
Zustandsbeschreibung
Enstaka ytterst små nagg
530037
2018-03-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner