Greta Gerell oljemålning
2018-03-29
530041
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Stilleben koppargryta, olja på pannå, signerad och daterad Greta Gerell -69, 33x40 cm