Bordslampa i art novueau

Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau
Bordslampa i art novueau

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BORDSLAMPA, art novueau, fot i patinerad brons med dekor av stående hjorth, signerad Zach, kupa i orange och rött överfång med etsad dekor av egyptiskt landkap med pyramid, kupan signerad Arsall (Vereinigte Lausitzer Glaswerke), höjd med kupa 43 cm

Kupa med obetydligt nagg

530062

2018-03-23