Bing Limousine
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BING LIMOUSINE, 1920-30-tal, litigraferad plåt i rött med detaljer i bl.a svart och brunt, uniformerad chaufför, öppnimngsbara bakdörrar, ekrade hjul i plåt med gummidäck, urverksdriven, ställbara framhjul, stoppspak på sidan, längd ca 26 cm
Ett gummdäck saknas, smärre lackskador
530084
2018-03-24