Ante Karlsson-Stig oljemålning
2018-03-24
530088
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANTE KARLSSON-STIG (1885-1967): Fjällandskap med älv, signerad och otydligt daterad, olja på duk uppfodrad på pannå, 43x62 cm