Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, fåtölj, Trensum 1960-tal, klädda i svart skinn, kromad benställning, höjd 73, längd 226, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, märken
530114
2018-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här