Johannes Andersen Capri soffa samt fåtölj

Klubbat för:

19 500 SEK

15 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, fåtölj, Trensum 1960-tal, klädda i svart skinn, kromad benställning, höjd 73, längd 226, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, märken

530114

2018-03-24