Folkdräkt Wärmland 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKDRÄKT, 4 dlr., herr, Wärmland, 1800-talets andra hälft, bestående av byxor, skjorta, väst samt strumpor, storlek ca M-L

Åldersrelaterat slitage

530119

2018-03-31