Karl Mårtens

Karl Mårtens
Karl Mårtens

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), Häger, sigillstämplad, signerad och numrerad 39/190, färglitografi, bladstorlek ca 64x32 cm

530128

2018-03-23