John Lundqvist gips 1920-30-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Den tragiska musan, signerad John Lundqvist, patinerad gips, sockel i betsat trä, total höjd ca 37 cm

Sockel med torrspricka

530154

2018-03-25