Vikskärm

Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm
Vikskärm

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets första hälft, tre delar, empirestil, lejontassar, mahogny, med textilklädda och bemålade fält av figurscener, höjd ca 131, total längd 120 cm

Smärre slitage, märken och mindre avslag, samtliga bemålade fält med skador

530161

2018-03-24