Jonas Bohlin

Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONAS BOHLIN, "Liv", åra, J Bohlindesign AB, 1977, signerad samt numrerad 11/54, gran med handtag i läder och svartmålad ende, längd ca 267 cm

530166

2018-03-24