Berthold Adolfsson

Berthold Adolfsson
Berthold Adolfsson
Berthold Adolfsson
Berthold Adolfsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTHOLD ADOLFSSON (1911-2004): pojke i höstlandskap, signerad Berthold Adolfsson, daterad 1941, olja på pannå, ca 59x51 cm

530170

2018-04-02