Spegel gustaviansk

Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk
Spegel gustaviansk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, Empir, tvådelat glas, dekor med ymnighetshorn, förgylld och bemålad dekor, höjd ca 88x48 cm

Slitage, sprickor, förlust av dekor, förgyllning och skador i kvicksilverfoliering och några mindre nagg till glaset

530173

2018-03-24