Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets andra hälft, med skuren trä och pastellage snäckskal dekor, höjd ca 68, 65 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, några mindre sprickor och förlyst av förgyllning
530174
2018-03-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner