Ateljé Lyktan golvlampa

Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa
Ateljé Lyktan golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i kromat klädd i svart skinn, etikettmärkt, höjd 120 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

530247

2018-03-24