Fällbord
Valmis
2018-03-25
530260
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1900-talets andra hälft, skiva fanerad med rot, höjd ca 72, diameter 75 cm
Slitage