Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF EBELING (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad J. Ebeling 1881, olja på duk, samtida ram, ca 28x22,5 cm
Krackelering
530262
2018-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här