Josef Ebeling oljemålning

Josef Ebeling oljemålning
Josef Ebeling oljemålning
Josef Ebeling oljemålning
Josef Ebeling oljemålning
Josef Ebeling oljemålning
Josef Ebeling oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF EBELING (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad J. Ebeling 1881, olja på duk, samtida ram, ca 28x22,5 cm

Krackelering

530262

2018-03-25