Bordslampor design Carl Fagerlund
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, klarglas med rött underfång, montering i mässing, den ena gravyrsignerad höjd exl. lampmontage 35-36 cm
Bruksslitage, den ena lampan med utbytt sladd och lampmontage.
530272
2018-03-28