Bordslampor design Carl Fagerlund

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL FAGERLUND, bordslampor, 1 par, Orrefors, klarglas med rött underfång, montering i mässing, den ena gravyrsignerad höjd exl. lampmontage 35-36 cm

Bruksslitage, den ena lampan med utbytt sladd och lampmontage.

530272

2018-03-28