Servis "Fasan" Gustavsberg
Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
GUSTAVSBERG, "Fasan", matservis, 48 dlr, röd, bestående av: 8 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 förrättstallrikar, 10 assietter, 3 ovala uppläggningsfat, 2 serveringsskålar, såsskål, samt tillbringare
Bruksslitage, nagg, krackeleringar
530273
2018-03-24