Servis "Fasan" Gustavsberg

Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis
Servis

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

GUSTAVSBERG, "Fasan", matservis, 48 dlr, röd, bestående av: 8 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 förrättstallrikar, 10 assietter, 3 ovala uppläggningsfat, 2 serveringsskålar, såsskål, samt tillbringare

Bruksslitage, nagg, krackeleringar

530273

2018-03-24