Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAV ARNE (1925-2011): landskapsmotiv med bro, olja på pannå, signerad G Arne, ca 40x47 cm
530329
2018-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här