Ursula Krause-Oehme litografier 2st
Vollendet
2018-03-28
530335
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
KRAUSE-OEHME URSULA (f1932): Tyskland, litografier 2 st, kompositioner, signerade, numrerade, daterade 85, ca 45x57 cm