Ursula Krause-Oehme litografier 2st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRAUSE-OEHME URSULA (f1932): Tyskland, litografier 2 st, kompositioner, signerade, numrerade, daterade 85, ca 45x57 cm

530335

2018-03-28