Golvvaser
Closed
2018-03-24
530349
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GOLVVASER, 2 st, terracotta, 1900-tal, skulpterad dekor av änglar, höjd 70 cm
Mindre repor samt slitage