Golvvaser

Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser
Golvvaser

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVASER, 2 st, terracotta, 1900-tal, skulpterad dekor av änglar, höjd 70 cm

Mindre repor samt slitage

530349

2018-03-24