INGE SCHIÖLER (1908-1971)
Vollendet
2018-03-24
530356
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): Motiv från Koster, litografi, signerad samt numrerad 141/160, 50x62 cm