INGE SCHIÖLER (1908-1971)

INGE SCHIÖLER (1908-1971)
INGE SCHIÖLER (1908-1971)

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Motiv från Koster, litografi, signerad samt numrerad 141/160, 50x62 cm

530356

2018-03-24