Lena Cronqvist etsning
Closed
2018-03-30
530357
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938), fångad flicka, signerad Lena Cronqvist, numrerad 22/25, etsning, bladstorlek ca 39,5 x 36 cmcm