Staffan Liljefors oljemålning
Vollendet
2018-03-24
530363
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
STAFFAN LILJEFORS (1900-1982): Landskap med sträckande fåglar, signerad och daterad Staffan Liljefors-69, olja på duk, ca 35x50 cm