Urkedja 18k guld

Urkedja 18k guld
Urkedja 18k guld
Urkedja 18k guld
Urkedja 18k guld

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

URKEDJA, 18 k guld, pansarlänk, otydliga stämplar, Malmö, längd ca 42 cm, totalvikt ca 8.7 g

Kuntoraportti

Slitage, några länkar är tunna

530364

Päivämäärä:

2018-03-31