Urkedja 18k guld
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
URKEDJA, 18 k guld, pansarlänk, otydliga stämplar, Malmö, längd ca 42 cm, totalvikt ca 8.7 g
Kuntoraportti
Slitage, några länkar är tunna
530364
Päivämäärä:
2018-03-31