Knut Vallinder oljemålning
Closed
2018-03-24
530365
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
KNUT VALLINDER (1909-1987): Svarthätta, signerad Knut Vallinder, olja på duk, ca 23x50 cm