Pop & Rock - Affisch signerad Iron Maiden

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFFISCH, från tidningen Okej, sent 80-tal, Iron Maiden med medlemmarnas autografer, inramad, ca 55 x 41 cm

Veck

530426

2018-05-31