Öresund matsalsgrupp

Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp
Öresund matsalsgrupp

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, matsalsgrupp, "Öresund", 6 dlr bestående av (5) stolar samt matbord, Karl Andersson & Söner, stolarna i massiv ek med skinnklädda sitsar, bordets skiva fanérad i teak, underrede i björk, stolarnas sitthöjd ca 43 cm, bordets höjd ca 73 cm, 140x93 cm, (2) utdragsskivor á 55 cm medföljer

Bruksslitage, repor och märken på samtliga möbler, bordsskivan blekt

530451

2018-03-25