Armband 18 k guld

Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld
Armband 18 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMBAND, 18 k guld, rhomb-formade länkar med genombrukten dekor, med kontrollstämpel för Paris, Frankrike, omkring sekelskiftet 1900-tal, längd ca 21.5 cm, totalvikt ca 13.2 g

Bruksslitage

530452

2018-03-31