Armband 18 k guld
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMBAND, 18 k guld, rhomb-formade länkar med genombrukten dekor, med kontrollstämpel för Paris, Frankrike, omkring sekelskiftet 1900-tal, längd ca 21.5 cm, totalvikt ca 13.2 g
Bruksslitage
530452
2018-03-31