Ytterfoder majolika

Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika
Ytterfoder majolika

Klubbat för:

1 600 SEK

1 200 SEK

GUSTAVSBERG, ytterfoder med fat, 1892, majolika, höjd 27 cm

Nagg, invändig beläggning, glasyrkrackeleringar

530457

2018-03-25