Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, 1960/70-tal, ek samt klarglas, Örebro glasindustri AB, höjd ca 53, 136x95 cm
Ett nagg i ena foten, samt nagg i glasskivan
530474
2018-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här