Shaker art deco

Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco
Shaker art deco

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

SHAKER, 1920/30-tal, art deco, stämplad TESI, nysilver, höjd ca 24 cm

530483

2018-03-25