Allmoge aladåbformer och durkslag

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALADÅBFORMER, 2 st., DURKSLAG, 1800-tal, koppar, delvis smidda detaljer, längd ca 26-43 cm

Slitage

530487

2018-03-25