Robert Thornton Wilding

Robert Thornton Wilding
Robert Thornton Wilding
Robert Thornton Wilding
Robert Thornton Wilding
Robert Thornton Wilding
Robert Thornton Wilding

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT THORNTON WILDING (England 1800/1900-tal): Kustmotiv med fiskare och segelbåt, olja på duk, signerad R T Wilding, 21x12 cm

530488

2018-03-25