Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, fur, invändig hyllinredning, höjd ca 205 cm, bredd ca 123 cm, djup ca 42 cm

Åldersrelaterat slitage, kompletterat

530493

2018-03-28