Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL FAGERLUND, väggspegel, Orrefors, 1940-tal, Swedish Modern, rektangulär ram med gjutna glasplattor, 71 x 51,5 cm
Mindre spricka, en glasknapp med nagg
530497
2018-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här