Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MILLES (1875-1955): Relief, terracotta, signerad och numrerad C Milles, 98/200, 41x30 cm
Smärre nagg
530503
2018-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här