Carl Milles relief i terracotta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MILLES (1875-1955): Relief, terracotta, signerad och numrerad C Milles, 98/200, 41x30 cm

Smärre nagg

530503

2018-03-25