Jerk Werkmäster hänkelvas

Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas
Jerk Werkmäster hänkelvas

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

JERK WERKMÄSTER, lergods, Nittsjö, 1930/40-tal, signerad, höjd 23 cm

Ett mindre glasyrnagg

530505

2018-03-25