Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDREAS HANSEN, skrivbord med uppsats, Hadsten Träindustri, 1900-talets slut, körsbär, delvis läderklädd skrivyta, höjd ca 105, 80x146 cm

Slitage, repor

530506

2018-03-25