Empirespegel

Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, göteborgsarbete i svensk empire, märkt med Göteborgs hallstämpel, delvis träskuren dekor, förgylld samt bemålad, ca 120x50 cm

senare bemålad, färgbortfall, smärre slitage

530517

2018-03-31